1300-1500€ – Opiekunka do Pani Ruth na 15.09

  • Wynagrodzenie: 1300-1500€
  • Gdzie: 37581, BAD GANDERSHEIM
  • Kiedy: od 15.09.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
  • Oferta na 6 tygodni
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
  • zakupy
  • gotowanie
  • sprzątanie
Stan zdrowia podopiecznego:
  • niewydolność nerek
  • nietrzymanie moczu
  • dieta

A&J Partners poszukuje Opiekunki do samotnej 94-letniej Pani Ruth. Seniorka waży 75 kg, 153cm wzrostu. Pani choruje na niewydolność nerek i inkontynencje moczową. Pani ma lekką dietę na nerki (mało soli) oraz alergię na kokos. Pani posiada 3 grupę inwalidzką. Do domu przychodzi Pflegedienst podać leki i ubrać pończochy uciskowe. Seniorka jest bardzo kochana.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1300€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1500€

Opis zakwaterowania

Dom na wsi, do dyspozycji własny pokój z łazienką i dostępem do Internetu. Odległość do sklepu wynosi 60 minut.

Numer oferty WS/FB24563

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta z prawem jazdy

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego