1300€ -1500€ Opiekunka dla 85-letniej Pani Theresi od 4.04

  • Wynagrodzenie: 1300€ -1500€
  • Gdzie: WANG
  • Kiedy: od 04.04.2024
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Nowa oferta
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • spacery
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • pomoc w karmieniu
  • opieka w nocy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Choroby serca i układu krążenia
  • Cukrzyca
  • Cewnik
  • Nietrzymanie moczu
  • Problemy z chodzeniem
  • Nietrzymanie stolca
A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 85-letniej Pani Theresi od 4.04. Seniorka waży 85 kg, ma 167 cm wzrostu. Choruje na choroby serca i układu krążenia, cukrzyca, nietrzymanie moczu, inkontynencję moczową, ma cewnik oraz ma problemy z chodzeniem- do pomocy balkonik i wózek inwalidzki. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, karmieniu oraz codziennych czynnościach domowych. W nocy wstaje 2-3 razy. Posiada 2 grupę inwalidzką. Pani Theresia jest kochająca, miła, zabawna oraz wdzięczna. Ładnie wyraża to, czego chce.
Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1300€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1500€

Opis zakwaterowania

Dom na Wsi, do dyspozycji własny pokój z osobną łazienką, dostępem do Internetu i TV. Na zleceniu znajduje się kot.
Numer oferty JS/FB35665
Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

podstawy znajomości języka