1400-1600€ +BONUS NA ŚWIĘTA – Opiekunka ZE ŚLĄSKA do POLSKIEJ RODZINY od 20.11

  • Wynagrodzenie: 1400-1600€
  • Gdzie: 06712 Zeitz
  • Kiedy: od 20.11.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Bez znajomości języka
  • Polska rodzina
  • Dodatek za 2 osobę
Zakres obowiązków:
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
  • złamanie szyjki kości udowej

A&J Partners poszukuje Opiekunki dla Pani Brigitte. Do opieki seniorka 90 lat choruje na początki demencji, porusza się samodzielnie, mieszka ze zdrowym mężem. Polska rodzina. Nosi pieluchomajtki korzysta również z ubikacji. Seniorka myje się sama według wskazówek. Seniorka lubi chodzić na spacery. Senior chodzi na zakupy. Raz w tygodniu przychodzi pielęgniarka i sprzątaczka raz na dwa tygodnie. Seniorzy jedzą wszystko, nie ma diety.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1400€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1600€

Opis zakwaterowania

Dom, pokój, ubikacja łazienka wspólna, Internet, bez zwierząt. małe miasteczko

Numer oferty MN/FB18025

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta ze śląska (WARUNEK KONIECZNY)

bez znajomość języka niemieckiego