1650-1850€ Opiekunka dla 83-letniej Pani Margarete od 1.03

  • Wynagrodzenie: 1650-1850€
  • Gdzie: 16775, Löwenberger Land
  • Kiedy: od 01.03.2024
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Dodatek za 2 osobę
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
Stan zdrowia podopiecznego:
  • cukrzyca
  • problemy z poruszaniem
  • reumatyzm/osteoporoza
  • osłabienie starcze
  • inkontynencja moczowa
  • choroby serca i układu krążenia

A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 83-letniej Pani Margarete. Seniorka waży 90 kg, ma 162 cm wzrostu. Pani choruje na choroby serca i układu krążenia, cukrzycę, inkontynencję moczową, reumatyzm/osteoporozę, osłabienie starcze oraz ma problemy z poruszaniem – do pomocy balkonik oraz wózek inwalidzki. Pani posiada 4 grupę inwalidzką. Do pomocy przychodzi Pflegedienst.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1650€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1850€

Opis zakwaterowania

Mieszkanie na wsi, do dyspozycji własny pokój z łazienką oraz dostępem do Internetu i telewizji. W mieszkaniu jest pies. Odległość do sklepy wynosi 60 minut.

Numer oferty WS/FB35067

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta z prawem jazdy

podstawowa znajomość języka niemieckiego