1700-1900€ Opiekunka dla 74-letniej Pani Gabriele od 29.03

  • Wynagrodzenie: 1700-1900€
  • Gdzie: 03058, FRAUENDORF
  • Kiedy: od 29.03.2024
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Nowa oferta
  • Dodatek za 2 osobę
Zakres obowiązków:
  • wsparcie w transferze
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
Stan zdrowia podopiecznego:
  • problemy z poruszaniem
  • demencja
  • osłabienie starcze
  • Parkinson
  • inkontynencja moczowa
A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 74-letniej Pani Gabriele. Seniorka waży 67 kg, ma 164 cm wzrostu. Pani choruje na początki demencji, Parkinsona, inkontynencję moczową, osłabienie starcze oraz ma problemy z poruszaniem – do pomocy balkonik. Pani posiada 2 grupę inwalidzką. Pflegedienst przychodzi raz w tygodniu.
Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1700€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1900€

Opis zakwaterowania

Dom na wsi, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu i telewizji. Odległość do sklepu wynosi 60 minut.
Numer oferty WS/FB35181
Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta niepaląca

komunikatywna znajomość języka niemieckiego