1750-1950€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 90-letniej Pani Juliane od 5.07

  • Wynagrodzenie: 1750-1950€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 91161, HILPOLTSTEIN
  • Kiedy: od 05.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Wakacyjna oferta
  • Internet
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • przypominanie o zażywaniu lekarstw
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
  • organizacja czasu wolnego
Stan zdrowia podopiecznego:
  • osteoporoza

A&J Partners poszukuje opiekunki do 90-letniej Pani Juliane. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna ma osteoporozę, noce są przespane, nie ma diety. Porusza się samodzielnie- na zewnątrz o rolatorze. Samodzielnie korzysta z ubikacji, ale asekuracyjnie nosi wkładki. Sama się myje i ubiera, umysł jasny. Wszystko je, opiekunka gotuje, ale według instrukcji seniorki. Pomoce medyczne nie przychodzą, leki sama sobie rozdziela.

Nie ma problemu z czasem wolnym i wolnymi popołudniami.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Domek, dla opiekunki pokój, łazienka jest wspólna, internet. Wioska, do sklepu trzeba jechać samochodem. Jest rower do dyspozycji i samochód – manualna skrzynia biegów.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1750€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1950€

Nr oferty: MN/FB23221

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta, mile widziane prawo jazdy

PRAWO JAZDY

komunikatywna znajomość języka niemieckiego