1750-1950€ – Praca dla Opiekunki do 77-letniej pani DORIS od 09.09

  • Wynagrodzenie: 1750-1950€
  • Gdzie: 34474 DIEMELSTADT
  • Kiedy: od 09.09.2023
  • Bonusy: + 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    + 50 zł netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Auto do dyspozycji
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
  • gotowanie
  • pranie
  • prasowanie
  • sprzątanie
  • jazda samochodem
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • POChP
  • problemy z poruszaniem
  • demencja
  • niewydolność serca
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do 77-letniej pani DORIS.

Samotna seniorka do opieki, ze względu na demencje miewa momenty, w których nie rozumie co się dzieje. Problemy z poruszaniem się związane z wiekiem, ale jest w pełni mobilna, jest również w domu mały pies, którym trzeba się zająć jeśli jest taka potrzeba. Podopieczna lubi chodzić na wspólne spacery z opiekunką i psem. Dla opiekunki własne mieszkanie i jest również samochód do dyspozycji.

Opis zakwaterowania:

Domek na wsi, dla opiekunki własne mieszkanie, internet, samochód

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1750€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1950€

Nr oferty KJ/FB25558

Oczekiwania względem Opiekunki

Prawo jazdy

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

doświadczenie

mile widziane referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!