1800-2000€ + 400€ ZA PRZEJŚCIE – Praca dla Opiekunki 95-letniej pani Marthy od 14.08

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ + 400€ ZA PRZEJŚCIE
  • Gdzie: 52080, AACHEN
  • Kiedy: od 14.08.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Sprawdzona oferta
  • Wakacyjna oferta
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc w porannej i wieczornej toalecie
  • przypominanie o podawaniu leków
  • gotowanie (tylko w niedzielę)
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja

A&J Partners poszukuje opiekunki do 95-letniej pani Marthy. Jest to sprawdzone zlecenie.

Seniorka jest mobilna, ma demencję. Mieszka z mężem, który nie potrzebuje pomocy. Opiekunka pomaga seniorce w porannej i wieczornej toalecie.  Gotowanie jest tylko w niedziele, gdyż na zleceniu jest też pomoc domowa i sprzątaczka.

Opiekunka w ciągu dnia ma do dyspozycji mieszkanie klientki, oddalone kilka minut od seniorów. Tam może robić przerwy, natomiast śpi u seniorów, ma tam do dyspozycji pokój.  Noce są spokojne, ale rodzina nie chce żeby para w nocy była sama. Na zleceniu jest dużo wolnego czasu.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

+ 400 € netto premia za przejście z innej agencji
+ 50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna

OPIS ZAKWATEROWANIA

Opiekunka w ciągu dnia ma do dyspozycji mieszkanie klientki, oddalone kilka minut od seniorów.

Nr oferty: MN/FB23379

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

dobra znajomość języka niemieckiego