1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do Pani Hannelore od 14.07

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 53639, KÖNIGSWINTER
  • Kiedy: od 14.07.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Sprawdzona oferta
  • Wakacyjna oferta
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc w ubieraniu
  • przypominanie o zażywaniu lekarstw
  • utrzymanie porządku
  • zakupy
  • przygotowywanie posiłków
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
  • problemy z barkiem
  • lekka inkontynencja

A&J Partners poszukuje opiekunki do 96-letniej Pani Hannelore.

Podopieczna choruje na demencję,  ma lewy staw barkowy usztywniony, porusza się na wózku, ale nie wymaga dźwigania, sama przechodzi z łóżka na wózek czy z wózka na toaletę. W nocy korzysta z krzesełka toaletowego, asekuracyjnie nosi pampersy i wkładki, wymienia je samodzielnie, tylko od czasu do czasu opiekunka przy tym pomaga. Noce są spokojne. Miewa czasem halucynację, ale nie groźne. Widzi np. różne kolory i kształty. Nie ma diety, je wszystko.

Wnuczka odwiedza w środy, córka we wtorki, druga córka mieszka w Holandii. W poniedziałki i piątki jest rehabilitacja, a w środy ergoterapia.

Zakupy robi opiekunka, jest parę minut do sklepu. Na większe zakupy można podjechać razem z córką samochodem.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Nr oferty: MN/FB3039

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

dobra lub lepsza znajomość języka niemieckiego