1800-2000€ +300€ BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki o 84-letniej Pani Lieselotte od 14.07

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 88527, UNLINGEN
  • Kiedy: od 14.07.2023
  • Bonusy: 300€ bonus wakacyjny
    400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Sprawdzona oferta
  • Wakacyjna oferta
  • Super oferta
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • pomoc przy chodzeniu do toalety
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
  • inkontynencja
  • trudności w poruszaniu się - rollator

A&J Partners poszukuje opiekunki do 84-letniej Pani Lieselotte mieszkającej razem z mężem w UNLINGEN. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna choruje demencję, inkontynencję (nosi pieluchy) jest po operacji, ma trwającą rehabilitację. Potrzebuje asekuracji. Mycie odbywa się na łóżku, a raz w tygodniu pod prysznicem – jest krzesełko. Pomaga senior. Pani nie trzeba dźwigać.

Seniorka  jest spokojna, słucha, wykonuje polecenia.

Senior ma 83 lata, jest samodzielny – nie potrzebuje pomocy opiekunki.

Zakupy robi się z seniorem, samochodem.

Z obecną opiekunką, będzie można porozmawiać przez telefon, pani będzie wracała po przerwie do rodziny.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

OPIS ZAKWATEROWANIA

Dom, wioska, dla opiekunki oddzielne pokoje, łazienka, jest Internet. W domu jest czyściutko, ładnie, warunki są bardzo dobre

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta, najlepiej niepaląca

minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego