1900-2100€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 81-letniej Pani Grunhilde wyjazd między 6-11.07

  • Wynagrodzenie: 1900-2100€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 74858, AGLASTERHAUSEN
  • Kiedy: od 11.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Wakacyjna oferta
  • Sprawdzona oferta
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc w ubieraniu
  • przypominanie o zażywaniu lekarstw
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
Stan zdrowia podopiecznego:
  • wylew
  • demencja
  • inkontynencja

A&J Partners poszukuje opiekunki do 81-letniej Pani Grunhilde.

Podopieczna jest po wylewie, ma niedowład prawej ręki, waży 60kg, ma lekką demencję, potrzebuje pomocy opiekunki podczas wstawania, porusza się na wózku, na krótkie spacery chodzi z pomocą rollatora- celem aktywizacji. Trzy razy w tygodni ma rehabilitację. Seniorka korzysta z toalety z pomocą opiekunki, asekuracyjnie nosi pampersy.

Diety nie ma, je wszystko, bez ostrych przypraw.

Zakupy robi syn. Do sklepu około 25 minut.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Dom jednorodzinny, osobny pokój, osobna łazienka – na górze, Internet, TV. Nie ma zwierząt.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1900€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2100€

Nr oferty: MN/FB13509

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

komunikatywna lub lepsza znajomość języka niemieckiego