1800€ -2000€ Opiekunka dla 85-letniej Pani Rosemarie od 19.09

  • Wynagrodzenie: 1800€ -2000€
  • Gdzie: BAD DÜRKHEIM
  • Kiedy: od 19.09.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Dom jednorodzinny
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • pomoc w ubraniu
  • organizacja dnia
  • spacery
  • pomoc w higienie
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Alzheimer
  • Problemy z chodzeniem

A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 85-letniej Pani Rosemarie od 19.09. Seniorka waży około 55kg.  Choruje na alzheimera oraz ma problemy z chodzenie. Do poruszania się używa balkoniku. Potrzebuje pomocy w myciu , ubieraniu oraz codziennych czynnościach domowych. W nocy wstaje ale sporadycznie , diety nie ma. Podopieczna posiada 2 grupę inwalidzką.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1800€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Opis zakwaterowania

Dom , do dyspozycji własny pokój z telewizją . Sklepy są na miejscu.

Numer oferty JS/FB27665

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta z prawem jazdy

dobra znajomość języka niemieckiego