1900-2100€ + BONUS WAKACYJNY – Opiekunka do 85-letniego Pana Petera od ZARAZ

  • Wynagrodzenie: 1900-2100€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 12305, BERLIN
  • Kiedy: od 12.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Duże miasto
  • Internet
  • Super oferta
  • Wakacyjna oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
  • organizacja czasu wolnego
Stan zdrowia podopiecznego:
  • lekka demencja
  • Parkinson
  • depresja
  • cewnik

A&J Partners poszukuje opiekunki do 85-letniego Pana Petera.

Podopieczny choruje na demencję (początki) i Parkinsona, porusza się o balkoniku, ma cewnik – opiekunka pomaga go tylko opróżniać, pan korzysta samodzielnie z toalety. Ze względu na swoją depresję potrzebuje motywacji do działania, bo w przeciwnym razie przesiaduje tylko w swoim fotelu. Na spacer nie zawsze ma ochotę. Nie ma diety.

3x w tyg. przychodzi fizjoterapeutka , ok 20.30 pan kładzie się spać, przesypia spokojnie całą noc.

Zakupy robi Opiekunka, ma do dyspozycji wózek na kółkach, do sklepu jest ok 10 min.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Mieszkanie dwupoziomowe, opiekunka ma pokój na górze z własną toaletą, TV, Internet. Nie ma zwierząt.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1900€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2100€

Nr oferty: MN/FB23941

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego