1900-2100€ – Praca dla OPIEKUNA lub OPIEKUNKI do 78-letniego Pana Alfreda-Karla od 1.06

  • Wynagrodzenie: 1900-2100€
  • Gdzie: 91058, ERLANGEN
  • Kiedy: od 01.06.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Nowa oferta
  • Super oferta
  • Dom jednorodzinny
Zakres obowiązków:
  • niewielka pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • wylew
  • nadciśnienie
  • cukrzyca
  • lekka inkontynencja
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje pana opiekuna do 78-letniego Pana Alfreda-Karla. Jest to nowe zlecenie.

Podopieczny ma jasny umysł, jest po wylewie, ma problemy z ciśnieniem,  cukrzycę i lekką inkontynencję moczową (podkłady).

Nie ma diety, noce przesypia spokojnie, jest dość samodzielny, potrzebuje wsparcia i asekuracji.

1-2 razy w tygodniu może przychodzić pani do sprzątania – jak dotychczas.

Żona podopiecznego jest w sanatorium, jak wróci do domu będzie dodatek. Pani nie będzie do opieki.

OPIS ZAKWATEROWANIA:

Dom jednorodzinny. Oddzielny pokój z łazienką, internet, samochód. Do sklepu około 10 min pieszo. W domu nie ma zwierząt.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1900€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2100€

+ 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
+ 50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta lub mężczyzna – NIEPALĄCA

PRAWO JAZDY

dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji osób starszych

mile widziane referencje potwierdzające umiejętności i odpowiedzialność

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!