2000€ -2200€ Opiekunka bądź Opiekun dla 84-letniego Pana Reinhold od 08.12

  • Wynagrodzenie: 2000€ -2200€
  • Gdzie: OBRIGHEIM
  • Kiedy: od 08.12.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
    BONUS ŚWIĄTECZNY
  • Oferta na 6 tygodni
  • Dom jednorodzinny
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • spacery
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • zmiana pieluch
  • codzienne czynności domowe
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Choroby serca i układu krążenia
  • Cukrzyca
  • Cewnik
  • Problemy z chodzeniem
  • Osłabienie związane z wiekiem

A&J Partners poszukuje Opiekunki bądź Opiekun dla 84-letniego Pana Reinhold od 08.12. Senior waży 68 kg, ma 170 cm wzrostu. Choruje na serce z układem krążenia, osłabienie starcze, cukrzyce, ma cewnik oraz problemy z poruszaniem się – do pomocy balkonik , wózek inwalidzki. Posiada 1 grupę inwalidzką. Potrzebuje pomocy w myciu , ubieraniu , zmianie pieluch oraz codziennych czynnościach domowych. Pan Reinhold jest zainteresowany historią i bieżącymi wydarzeniami. Pflegedienst przychodzi raz dziennie.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie:2000€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2200€

Opis zakwaterowania

Dom na wsi, do dyspozycji własny pokój z łazienką oraz internet zostanie założony.

Numer oferty JS/FB28452

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta niepaląca bądź mężczyzna niepalący

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego