1900-2100€ + 300€ BONUS WAKACYJNY – Opiekunka do 92-letniego Pana Hilleke od zaraz

  • Wynagrodzenie: 1900-2100€ + 300€ BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 33100, PADERBORN
  • Kiedy: od 14.07.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Nowa oferta
  • Wakacyjna oferta
  • Super oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Parkinson
  • rak prostaty
  • arytmia
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do 92-letniego Pana Hilleke mieszkającego z żoną, która nie potrzebuje pomocy opiekunki.

Podopieczny pokonuje krótkie dystanse z rollatorem, a wkrótce będzie dostępny nowy wózek inwalidzki na dłuższe dystanse, pan waży 71kg. Ma arytmię, Parkinsona i raka prostszy, w związku z tym ma też cewnik. Asekuracyjnie nosi podkłady, ale korzysta z toalety. Umysł jest jasny, senior słabo widzi, je samodzielnie, potrzebuje pomocy w krojeniu. Noce są spokojne

Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania.

Bardzo przyjemna, rodzina, dużo swobody.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Dom jednorodzinny, opiekunka ma pokój i oddzielną łazienkę, TV, Internet. Nie ma zwierząt.

Wynagrodzenie:

300€ BONUS WAKACYJNY

umowa zlecenie: 2100€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2300€

Nr oferty: MN/FB25053

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta NIEPALĄCA

dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji

mile widziane referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!