2100-2300€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 97-letniego pana Klausa od 14.07

  • Wynagrodzenie: 2100-2300€ + BONUS WAKACYJNY - KOLONIA
  • Gdzie: 50931, KÖLN
  • Kiedy: od 14.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Duże miasto
  • Internet
  • Wakacyjna oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • utrzymanie porządku
  • organizacja czasu wolnego
  • gotowanie
  • zakupy
  • przypominanie i podawanie leków
Stan zdrowia podopiecznego:
  • rak prostaty
  • inkontynencja moczowa
  • problemy z poruszaniem się

A&J Partners poszukuje opiekunki do 97-letniego pana Klausa. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczny mieszka ze zdrową żoną, która potrzebuje pomocy w opiece nad mężem. Sama ma już swój wiek.

Pan Klaus choruje na raka prostaty, ma nietrzymanie moczu i problemy z chodzeniem. Umysł jasny, korzysta z komputera, słabo słyszy, trzeba do niego mówić głośniej. Jest osobą zrównoważoną, spokojną, harmonijną, inteligentną. Stara się być samodzielny- asekuracja w życiu codziennym. Brak dźwigania, brak nocek. Nosi asekuracyjnie pieluchomajtki, natomiast samodzielnie korzysta z toalety.

Łazienka dostosowana do osoby niepełnosprawnej. Codzienne spacery po pół godziny. Rehabilitacje 2x w tygodniu.

Rodzinka odwiedza w soboty. W soboty do kąpieli przychodzi też pielęgniarka.

Dieta: potrawy z niską zawartością soli.

Sklepy: dostępne pieszo, wszystko w pobliżu, nie ma kłopotów z budżetem- Państwo lubią produkty lepszej jakości.

Spokojna, fajna sztela.

OPIS ZAKWATEROWANIA
duży czysty dom, dla opiekunki: pokój, internet, osobna łazienka.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 2100€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2300€

+ 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
+ 50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta NIEPAALĄCA

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego