2300-25000€ – Opiekunka do małżeństwa w LEINFELDEN-ECHTERDINGEN od 06.09

  • Wynagrodzenie: 2300-2500€
  • Gdzie: 70771 LEINFELDEN-ECHTERDINGEN
  • Kiedy: od 06.09.2023
  • Bonusy: + 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    + 50 zł netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Sprawdzona oferta
  • Oferta na 6 tygodni
  • Dodatek za 2 osobę
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc przy wstawaniu
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
  • zmiana pieluch
  • gotowanie
  • pranie
  • prasowanie
  • sprzątanie
Stan zdrowia podopiecznego:
  • problemy z poruszaniem
  • niewydolność serca
  • inkontynencja moczowa
  • inkontynencja kałowa
  • nowotwór
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do małżeństwa w LEINFELDEN-ECHTERDINGEN.

Podopieczna 90-letnia Pani ELFRIEDE ma choroby serca i układu krążenia. Jeździ na wózku trzeba jej pomóc, asekurować na wózek. Czasami sama się na niego przesiada. Nosi pieluchomajtki. Nie ma problemu z komunikowaniem się, jasny umysł.

Podopieczny 92-letni GÜNTHER również choruje na serce, ma nowotwór skóry . Również porusza się na wózku i wymaga asekuracji. Wymaga zmiany pieluch, ma cewnik. Toaleta seniorów odbywa się na łóżku.
Przychodzi pielęgniarka dwa razy dziennie zakładać pończochy uciskowe. Pielęgniarka również rozdziela leki. Zakupy robi opiekunka prawna.

Opis zakwaterowania:

Mieszkanie , internet, tv

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 2300€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2500€

Nr oferty KJ/FB17317
Oczekiwania względem Opiekunki

Niepaląca

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie

mile widziane referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!