1500-1700€ – Praca dla Opiekunki do pana Harrego od 16.08

  • Wynagrodzenie: 1500-1700€
  • Gdzie: 56321, RHENS
  • Kiedy: od 16.08.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Internet
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
  • niedowidzenie

A&J Partners poszukuje opiekunki do 72-letniego pana Harrego, który mieszka ze zdrową żoną.

Podopieczny choruje na demencję, cukrzycę, jest po wymianie zastawki serca, bardzo słabo widzi (15-20%), porusza się z pomocą balkonika, nie ma inkontynencji. W nocy radzi sobie sam, nie potrzebuje pomocy. Nie je węglowodanów.

Pan bywa przygnębiony, marudny, nie jest w stanie zaakceptować faktu, że traci wzrok, w dodatku otępienie sprawia, że komunikacja werbalna staje się coraz trudniejsza (nie rozumie już tyle, jedynie proste zdania lub instrukcje). Trudno go zmotywować do aktywności, większość czasu spędza po prostu siedząc. Lubi pić kawę.

Trzy razy dziennie przychodzą pomoce medyczne – do leków i insuliny.

Senior potrzebuje empatycznej i wyrozumiałej opiekunki, która będzie potrafiła podnieść pana na duchu i uspokoić kiedy owładnie go lęk przed całkowitą ślepotą. Rodzina jest wspaniała.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Apartamentowiec, do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój, Internet, TV, zwierząt nie ma.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1500€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1700€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta – empatyczna, cierpliwa

podstawowa znajomość języka niemieckiego