1600-1800€ + 300€ BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 88-letniego Pana Guntera od 18.06

  • Wynagrodzenie: 1600-1800€ + 300€ BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 55128, MAINZ
  • Kiedy: od 18.06.2023
  • Bonusy: 300€ bonus wakacyjny
    400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Wakacyjna oferta
  • Nowa oferta
  • Internet
  • Duże miasto
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • pomoc przy chodzeniu do toalety i wymianie cewnika zewnętrznego
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy (opcjonalnie)
Stan zdrowia podopiecznego:
  • wylew
  • inkontynencja
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do 88-letniego Pana Guntera mieszkającego razem z żoną w Mainz. Jest to nowe zlecenie.

Podopieczny jest po wylewie, ma inkontynencję – panu wymienia się cewnik zewnętrzny tzw. urinalkondom. W nocy śpi wyjątkowo dobrze i mocno.

Senior ma jeszcze trudności w poruszaniu się, chodzi z pomocą rollatora, ale też potrzebuje wsparcia opiekunki lub żony kiedy pokonuje krótkie dystanse po domu lub w ogrodzie, dłuższe dystanse pokonuje z pomocą wózka inwalidzkiego, z którego trzeba panu pomóc wstać – nie jest wymagany całkowity transfer, ale silniejsza opiekunka będzie mile widziana.

Prawie codziennie od 8:30 przychodzą bardzo sympatyczni terapeuci i prowadzą z panem rehabilitację.

Pan Gunter ma nadal bardzo jasny umysł, dużo czyta, interesuje się wiadomościami ze świata, lubi dobry film. Jest bardzo życzliwą i spokojną osobą, nie protestuje, nigdy nie domaga się swoich praw ani nikogo nie poprawia.

Żona podopiecznego nadal zajmuje się mężem, ale ze względu na swój wiek potrzebuje już wsparcia. Pani nadal może robić zakupy.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Dom jednorodzinny, miasto, dla opiekunki oddzielny pokój, jest Internet.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1600€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1800€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

co najmniej mocno-podstawowa znajomość języka niemieckiego (proste zdania)

doświadczenie w opiece

mile widziane referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!