1750-1950€ – Opiekunka do 72-letniego Pana Dietera od 20.09

  • Wynagrodzenie: 1750-1950€
  • Gdzie: 06712, Zeitz
  • Kiedy: od 20.09.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 1 miesiąc
  • Nowa oferta
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
Stan zdrowia podopiecznego:
  • cukrzyca
  • problemy z poruszaniem
  • wylew/udar mózgu
  • pacjent niewidomy

A&J Partners poszukuje Opiekunki do 72-letniego Pana Dietera na czas nieobecności jego żony. Senior waży 120kg, ma 178cm wzrostu. Pan jest po wylewie/udarze, jest niewidomy, ma cukrzycę oraz problemy z poruszaniem – do pomocy balkonik. Pan posiada 3 grupę inwalidzką.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1750€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1950€

Opis zakwaterowania

Dom w mieście, do dyspozycji własny pokój z łazienką, dostępem do Internetu i telewizji. Do domu przychodzi sprzątaczka, w którym jest również kot. Odległość do sklepu wynosi 1 km.

Numer oferty WS/FB26647

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

dobra znajomość języka niemieckiego