1800-2000€ + 300€ BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 94-letniego Pana Karla od 3.07

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ + 300€ BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 71065, SINDELFINGEN
  • Kiedy: od 03.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Nowa oferta
  • Wakacyjna oferta
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
Zakres obowiązków:
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
  • organizacja czasu wolnego
Stan zdrowia podopiecznego:
  • niewydolność serca (rozrusznik)
  • reumatyzm
  • artroza

A&J Partners poszukuje opiekunki do 94-letniego Pana Karla, mieszkającego ze zdrową żoną w miejscowości SINDELFINGEN.

Podopieczny ma niewydolność serca (rozrusznik), reumatyzm i artrozę. Ma jasny umysł. Nie ma inkontynencji, nie potrzebuje pomocy w nocy. Nie ma diety. Chodzi z rollatorem lub o lasce, w domu jest winda schodowa, jeszcze dużo może zrobić sam. Potrzebuje pomocy w higienie osobistej i należy mu przypominać o piciu.

Jest zasadniczo przyjazną osobą, czasem trochę się niecierpliwi. Jego żona potrzebuje tylko pomocy w domu, takiej jak zakupy, gotowanie, sprzątanie itp.
Zdrowe gotowanie jest tutaj bardzo ważne, seniorzy lubią jeść owoce i warzywa, które są częścią każdego posiłku.

Fajnie by było gdyby opiekunka chciała organizować i spędzać czas z seniorami (np. gry planszowe, wspólne spacery).

Rodzina może robić duże zakupy.

OPIS ZAKWATEROWANIA:

Dom jednorodzinny, miasto, do dyspozycji opiekunki pokój. Telewizor w pokoju opiekuna, Internet. Nie ma zwierząt.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Nr oferty: MN/FB24124

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta, NIEPALĄCA

dobra znajomość języka niemieckiego