1900-2100€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekuna do 92-letniego Pana Emila od 30.06

  • Wynagrodzenie: 1900-2100€ DLA PANA NA 2 TYGODNIE
  • Gdzie: 72660, BEUREN
  • Kiedy: od 30.06.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Wakacyjna oferta
  • Sprawdzona oferta
  • Dom jednorodzinny
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • początki demencji
  • cukrzyca

A&J Partners poszukuje Pana opiekuna do 92-letniego Pana Emila.

Podopieczny ma początki demencji – zapomina się, bywa zorientowany, ma również cukrzycę, nosi pieluchomajtki. Po domu porusza się samodzielnie, na zewnątrz używa balkonika. Pomoce medyczne przychodzą trzy razy dziennie.

Pan dużo śpi w ciągu dnia, w nocy sporadycznie wstaje do łazienki. Przyjmuje również leki na sen. Nie ma potrzeby aby opiekun też wstawał. Kąpiel odbywa się raz w tygodniu.

Do obowiązków opiekuna należy mycie, sprzątanie, gotowanie, ubieranie. Rodzina odwiedza seniora co drugi dzień, robią większe zakupy. Natomiast drobne zakupy można zrobić w pobliskim sklepie oddalonym o 500 m od domu.
Pauzy są regularne. Na zleceniu jest stały opiekun.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Dom jednorodzinny, do dyspozycji opiekuna pokój, opiekun korzysta z toalety na górze, senior na dole. Telewizor w pokoju opiekuna, Internet.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1900€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2100€

Nr oferty: MN/FB17742

Oczekiwania względem Opiekunki

mężczyzna (mile widziane prawo jazdy)

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego