1650-1850€ – Praca dla Opiekunki do 89-letniego pana Horsta od 9.06

  • Wynagrodzenie: 1650-1850€
  • Gdzie: 45289, ESSEN
  • Kiedy: od 09.06.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przygotowywanie posiłków i pomoc w karmieniu
  • utrzymanie porządku
  • przypominanie i podawanie lekarstw
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • polineuropatia
  • przewlekłe zapalenie oskrzeli
  • wylew
  • po zawale serca
  • inkontynencja + cewnik

A&J Partners poszukuje opiekunki do 89-letniego pana Horsta. Jest to nowe zlecenie.

Podopieczny cierpi na polineuropatię i przewlekłe zapalenie oskrzeli, jest po wylewie i zawale serca. Ma inkontynencję – nosi pampersy oraz cewnik. Pan jest w większości czasu osobą leżącą, można pana przesadzić też na wózek inwalidzki – trochę współpracuje, nie jest zupełnie bezwładny – raczej osłabiony.  Ma 4 grupę niepełnosprawności. Noce są spokojne. Senior ma jasny umysł.

Pan jest spokojny, bardzo cicho mówi, lubi zwierzęta i niemieckie szlagiery.

Opis zakwaterowania:

dom, do dyspozycji opiekunki osobny pokój z łazienką, Internet, TV.
Do sklepu jest 10 minut na piechotę.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1650€ + 500zł EXTRA BONUS

działalność gospodarcza (również gewerba): 1850€ + 500zł EXTRA BONUS

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego