1700-1900€ – Praca dla Opiekunki do mobilnej 83-letniej pani INGRIDY od 9.06

  • Wynagrodzenie: 1700-1900€
  • Gdzie: 45470, MÜLHEIM
  • Kiedy: od 09.06.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przypominanie i podawanie lekarstw
  • przygotowywanie posiłków
  • utrzymanie porządku
  • organizacja czasu wolnego
Stan zdrowia podopiecznego:
  • początki demencji
  • inkontynencja

A&J Partners poszukuje opiekunki do 83-letniej pani INGRIDY. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna ma początki demencji – problem z pamięcią krótkotrwałą. Pani jest całkowicie mobilna, ma również inkontynencję – nosi pampersy. W nocy nie wstaje.

Seniorka jest przyjazna, spokojna, zrównoważona i powściągliwa.

Starsza kobieta mieszka z mężem, który się nią opiekuje. Mąż musi jechać do szpitala 28.04.23, bo dostanie nowy, sztuczny staw kolanowy. Potem idzie na rehabilitację. Rodzina potrzebuje opiekunki na około 6 tygodni – jak senior wróci do domu przejmie opiekę.

Rodzina robi zakupy, sklepy są blisko.

OPIS ZAKWATEROWANIA:

dom wielorodzinny, do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój, Internet, TV.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1700€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1900€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta, NIEPALĄCA

dobra lub mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego