1700-1900€ – Opiekunka do małżeństwa w Dortmund od 1.08

  • Wynagrodzenie: 1700-1900€
  • Gdzie: 44379, DORTMUND
  • Kiedy: od 01.08.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Nowa oferta
  • Bez znajomości języka
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
  • depresja
  • cukrzyca
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do małżeństwa w DORTMUND.

Podopieczny, Pan Jerzy Alfred, 81 lat, 84 kg, ma lekką demencję, depresję, inkontynencję + cewnik, cukrzycę + insulina, jest po amputacji lewej nogi, poruszą się na wózku inwalidzkim (pomaga w przechodzeniu na wózek), ma 5 grupę niepełnosprawności. W nocy nie wstaje, diety nie ma.

Podopieczna, Pani Maria Johanna, 76 lat – jest po wylewie, ma lekką demencję, inkontynencję + cewnik, cukrzycę + insulina, astmę, jest osobą leżącą – współpracuje, nie ma pełnego transferu. Pani ma 5 grupę niepełnosprawności. W nocy nie wstaje, diety nie ma.

Seniorzy oboje siadają na wózki inwalidzkie, 4 razy dziennie przychodzą pomoce domowe – pomagają w pielęgnacji, podają insulinę, rozkładają leki.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Dom jednorodzinny, opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój, jest Internet, TV. Nie ma zwierząt. Do sklepu jest 10 minut. Zakupy może też robić rodzina.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1700€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1900€

Nr oferty: MN/FB25197

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta
bez znajomości języka niemieckiego
doświadczenie w opiece i pielęgnacji
mile widziane referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!