1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 92-letniej pani Elli od 31.07

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 41469, NEUSS
  • Kiedy: od 31.07.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Super oferta
  • Duże miasto
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przypominanie o lekach
  • zakupy
  • gotowanie
  • pranie
  • sprzątanie
  • organizacja czasu wolnego
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do 92-letniej pani Elli. Jest to nowe i bardzo spokojne zlecenie.

Podopieczna ma demencję (wykazuje dezorientację co do czasu), jest mobilna – porusza się samodzielnie, nie ma inkontynencji, korzysta z toalety, noce są spokojne.

Pani potrzebuje pomocy w codziennym życiu – trzeba jej przypominać o lekach, o kąpieli, o jedzeniu i piciu. Opiekunka robi zakupy, przygotowuje posiłki i organizuje czas wolny.

Opis zakwaterowania:

mieszkanie w dzielnicy dużego miasta (obok Düsseldorf), do dyspozycji opiekunki osobny pokój, Internet, TV, łazienka jest wspólna, nie ma zwierząt.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta – NIEPALĄCA (mieszkanie w bloku)

minimum komunikatywna a najlepiej dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie z demencją

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!