2100-2300€ – Praca dla Opiekunki do 90-letniej pani Marii od 2.06

  • Wynagrodzenie: 2100-2300€
  • Gdzie: 76744, WÖRTH
  • Kiedy: od 02.06.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECEANIE - 50€ netto
  • Sprawdzona oferta
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie domu
  • zakupy
  • gotowanie
  • wsparcie męża podopiecznej w opiece nad żoną
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Parkinson
  • inkontynencja
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do 90-letniej pani Marii. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna choruje na Parkinsona, jest prawie niewidoma (widzi tylko w lewym oku w 5%). Pani nosi pampersy, ma cewnik, nie jest mobilna – podnosi się ją w pasach i sadza na wózek inwalidzki – transfer wykonuje mąż – chce robić to sam. Seniorka jest bardzo spokojna, bardzo cicho mówi.

Codziennie rano i wieczorem przychodzą pomoce medyczne, które myją i ubierają pacjentkę. Do zadań opiekunki należy głównie przygotowywanie posiłków i karmienie seniorki, prowadzenie domu i wspieranie męża podopiecznej w opiece nad żoną – on sam jest samodzielny.

Seniorzy spędzają dużo czasu razem, we wtorki i piątki  pani jedzie do dziennego domu seniora.

Dwa razy w tygodniu przychodzi też pani do sprzątania.

Opis zakwaterowania:

dom, dyspozycji opiekunki osobny pokój, Internet, TV, samochód, zwierząt nie ma.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 2100€ + 500zł EXTRA BONUS

działalność gospodarcza (również gewerba): 2300€ + 500zł EXTRA BONUS

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta – niepaląca z prawem jazdy

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!